Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında Tunç Ticaret olarak Sakarya İli'nde Karaağaçdibi mevkiinde Mehmet Tunç tarafından kurulmuştur. Sakarya İli ve ilçelerinde hırdavat üzerine toptan satış ve servis hizmetine başlamıştır.


Müşteri memnuniyeti, güven ve kalite ilkelerine son derece önem vererek Tunç Ticaret bugünlerine gelmiştir.


Şu an Marmara Bölgesi ve İç Anadolu Bölgeleri'ne servislik hizmeti vermekte olan firmamız uzman ve özverili kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Firmamız hırdavat, nalburiye, makina üzerine hizmet vermekte olup özellikle;


DeWALT, BLACK & DECKER, AEG, BOSCH, ATTLAS, DWT, MANNESMANN, ALNAL KAYNAK MAKİNALARI, EİNHELL, OLEO-MAC, SUMAK DALGIÇ POMPALARI, STİLSON, ELTOS, KALE KİLİT, IŞIKLAR TESTERE, İZELTAŞ, ELTA TOOLS, RİCO,CETA, CERPA, FİSKO gibi ünlü markalar ve adını sayamadığımız diğer ürünlerimizle hizmetinizdedir.


Neden Biz?

Tunç Ticaret; büyümesini ve bugünlere gelmesini tüm müşterilerine ve çalıştığı firmalara güven vermesine ve ürünle ilgili tam desteği sağlamasına borçludur. Firmamız bu anlayış ve çizgisinden hiç ödün vermeden devam edecektir. Sizlerin de Tunç Ticaret'i tercih etmekteki en büyük sebebiniz bu güven duygusu olacaktır.


Tunç Ticaret, her zaman daha ileriye, daha güzele ve daha özele ulaşmak için devamlı yenilenmekte, teknolojiye ayak uydurmakta ve çağın gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır.


İç Anadolu'ya kadar uzanan Tunç Ticaret ülke sınırlarını aşarak ülkemiz halkına daha iyi bir hizmet vermek için ithalat çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Hakkımızda Resim